ДБЖ INVT серії HТ – це стабільно працюючі UPS підлогового типу.

Онлайн технологія подвійного перетворення є найкращим рішенням для захисту чутливого обладнання. UPS INVT можна встановлювати в стійку.

Ідеально підходить для різноманітних типів використання, починаючи від комп’ютерної сфери і закінчуючи системами безпеки і серверними приміщеннями.

ДБЖ INVT серііHT11 Tower, Потужність: 1 – 3 кВА, Фазність (1: 1) ON-LiNE

ИБП INVT серіїHT11 Tower Power, Потужність: 6 – 20 кВА, Фазність (1:1) ON-LiNE

ДБЖ INVT серііHT11 Tower, Потужність: 1 – 3 кВА, Фазність (1: 1) ON-LiNE

INVT UPS серії HT11 Tower- джерела безперебійного живлення подвійного перетворення однофазного типу 220В. Серія HT11 Tower містить моделі потужністю 1, 2 і 3 кВА (більш потужні 6 – 20кВА в серії Tower Power).

Серія HT11 використовується в якості безперебійного живлення для серверного обладнання, що вимагає короткочасного або тривалого резервування при пропажі мережі. Модельний ряд серії HT11 Tower містить два види джерел безперебійного живлення: з вбудованими акумуляторами (індекс «K») і з потужним зарядним пристроєм і можливістю підключення зовнішніх акумуляторів великої ємності (індекс «KL»), для отримання тривалого часу автономної роботи при відключенні мережі 220В .

True Online – максимальний захист в нестабільних мережах

ДБЖ працюють за технологією подвійного перетворення змінної напруги, що дає можливість серверного обладнання або інший навантаженні бути повністю ізольованою від будь-яких аварійних ситуацій в мережі, в т.ч. повного зникнення напруги. Вихідна напруга і частота мережі не залежать від параметрів напруги і частоти на вході джерела безперебійного живлення.

Діапазон вхідної напруги від 110 Вольт

При споживаної потужності 50% від номінальної, ДБЖ здатний працювати при вхідній напрузі 110В в мережі змінного струму без переходу на акумуляторні батареї. При потужності 70% – 132В, 80% – 154В, 100% потужності – мінімально можливе вхідна напруга – 176В. Така можливість найкращим чином підходить для українських мереж, де часто зустрічаються суттєві просідання напруги і потрібно установка серверного ДБЖ.

ДБЖ INVT серії HT11 Tower Power, Потужність: 6 – 20 кВА, Фазність (1: 1) ON-LiNE

INVT UPS серії HT11 Tower Power – джерело безперебійного живлення однофазний 220В з подвійним перетворенням електроенергії (On-Line). ДБЖ серія HT11 Tower Power покриває потужність від 6 до 20кВА і призначена для широкого спектру застосувань

Серія HT11 Tower Power призначена для захисту критичного навантаження від будь-яких аварій в однофазної мережі змінної напруги, в т.ч. від повного зникнення напруги. Час автономної роботи варіюється від 5 хвилин до 5 годин залежно від комплекту акумуляторів, вбудованих або підключених до блоку безперебійного живлення.

Максимальний захист обладнання – True On-Line

ДБЖ INVT серії HT11 Tower Power працюють за принципом подвійного перетворення напруги, коли на виході генерується правильна форма напруги – синусоїда. Точність вихідної напруги становить 230, частотою мережі 50Гц ± 0,1%. Мінімальні значення коефіцієнта гармонійних спотворень струму дозволяють використовувати ДБЖ навіть для самого дорого медичного або будь-якого іншого обладнання, яке має високі вимоги до якості живильної лінії.

Розширені можливості автономної роботи

Моделі ДБЖ потужністю 6 і 10кВА з індексом «K» комплектуються вбудованими акумуляторами і призначені для підтримки мінімальної тривалості автономної роботи 5 – 10 хвилин при 100% навантаженні. Моделі 6, 10, 15 і 20кВА з індексом «KL» дозволяють підключати потужні акумуляторні кабінети зовнішнього типу і збільшити час автономної роботи при повному навантаженні до декількох годин. Також ДБЖ з індексом «KL» містять вбудоване потужний зарядний пристрій для зниження терміну перезарядження акумуляторів при частих відключеннях в мережі.

ДБЖ підходять для мереж з перепадами напруги

Джерела безперебійного живлення INVT серії Tower оптимізовані для мереж низької якості, де можуть спостерігатися провали напруги або скачки напруги. Розширене значення вхідної напруги дає можливість уникнути частих перемикань на роботу від акумуляторів, зберігаючи ресурс і продовжуючи термін служби. Діапазон вхідної напруги становить:

  • при 50% нагрузці: 110 – 290В;
  • при 70% нагрузці: 132 – 290В;
  • при 80% нагрузці: 154 – 290В;
  • при 100% нагрузці: 176 – 290В.

За умови використання ІБП з вузьким діапазоном вхідної напруги, часто необхідно додатково встановлювати стабілізатор напруги, тим самим збільшуючи загальну вартість системи гарантованого електропостачання, а також займану площу установки. Пристрої INVT серії HT11 Tower Power позбавлені такого недоліку і здатні працювати без допоміжного обладнання.

Регульовану вихідну напругу і частота

Всі моделі серії HT Tower Power дозволяють змінити вихідна напруги в діапазоні 170 – 240 В, а значення частоти 50 або 60 Гц. Точність вихідної напруги становить ± 1%.