ДБЖ Borri 60 кВА для апарату магнітно-резонансної томографії

Компанія «М-ІНФО» завершила проект з поставки та інсталяції системи безперебійного електроживлення Borri INGENIO PLUS 60 кВА для організації, яка надає багатопрофільні медичні та діагностичні послуги. Зокрема даний ДБЖ захищає апарат магнітно-резонансної томографії (МРТ).

ибп для мрт

Ефективність і тривалість використання високовартісного медичного обладнання залежить від дотримання при її установці певних стандартів по електроживлення. Будь-які, навіть на перший погляд, незначні, перебої в електромережі або відхилення напруги можуть вивести з ладу високотехнологічне медичне обладнання.

Джерела безперебійного живлення застосовуються для цієї мети повинні відрізнятися високою якістю виконання, пройти випробування на заводі-виробнику. Важливими чинниками при виборі є компактність – найчастіше площа для додаткових систем обмежена, наявність моніторингу – для розуміння і аналізу інформації в разі нештатних ситуацій і т.д.
Італійський ДБЖ Borri серії INGENIO PLUS – найкращим чином підійшов для вирішення даного завдання. Фахівцями компанії «М-ІНФО» були враховані всі особливості проекту і запропоновано рішення потужністю 60 кВА.

дбж для лікарні
Установка і пусконалагодження системи безперебійного живлення для захисту діагностичного обладнання в медичних установах є частиною комплексного проекту, яка повинна здійснюватися сертифікованими фахівцями. Джерело безперебійного живлення було відвантажено на об’єкт в найкоротші терміни, а висококваліфіковані технічні фахівці компанії «М-ІНФО» виконали запуск і забезпечили надійну роботу критично-важливого обладнання в ще одному медичному закладі.
Разом з нашим вендором ми докладаємо максимум зусиль, щоб захист електроживлення Вашого дорогого високотехнологічного діагностичного обладнання була надійної та безперебійної з оптимізованими експлуатаційними витратами.
Компанія «М-ІНФО» – офіційний дистриб’ютор ДБЖ Borri (Італія) в Україні. Офіційна гарантія на системи безперебійного живлення Borri – 2 роки.

Comments for this post are closed.