Чиллер Climaveneta – Mitsubishi Electric Hydronics & IT Cooling Systems SpA. для торгового центру в м.Києві

Високонадійне чиллер Climaveneta NECS-Y / B-1816 потужність 470 кВт був поставлений і встановлений в одному з великих торгових мереж в г. Киев. Чиллер застосовується для комфортного охолодження багатоповерхового будинку в весняно-літній період.

чиллер climaveneta с воздушным

Чиллер Climaveneta – агрегат з повітряним охолодженням конденсатора, спіральними компресорами і кожухотрубні теплообмінником випарника. В цілому використання кожухотрубного теплообмінника дозволило істотно розширити сферу застосування агрегатів і в той же час зберегти їх високу продуктивність. Таким чином, агрегати серії NECS є оптимальним рішенням для використання як в житлових, так і адміністративно-торговельних, промислових будівлях.

Мікроканальних пластинчастий теплообмінник конденсатора повністю виконаний з алюмінію. Дана технологія дозволяє зменшити загальну вагу і габарити установки, зменшити кількість заправляється фреону і збільшити корозійну стійкість конденсатора.

Чиллер встановлювався на існуючий фундамент замість старого чилера. Завдяки меншим габаритам і вбудованим високонапірним насосів, на місце, що звільнилося поруч з чиллером було додатково встановлено накопичувальний бак ємністю 5м3.

чиллер с воздушным охлаждение конденсатора

Фахівці авторизованого сервісного центру компанії «М-ІНФО» здійснили монтаж і запуск чилера. Монтаж водоохолоджуючої установки – складне і відповідальне завдання, від якої залежить коректна робота, продуктивність чилера і його збереження, поєтому довіряйте своє обладнання тільки перевіреним, кваліфікованим фахівцям.

чиллер climaveneta 470 кВа

ТОВ «М-ІНФО» – офіційний дистриб’ютор заводу-виробника чиллерів Climaveneta – Mitsubishi Electric Hydronics & IT Cooling Systems SpA. Поставляємо промислові установки охолодження рідини не тільки для торгових центрів, а й під будь-яке виробництво. Проектуємо, здійснюємо підбір енергоефективних систем. Пропонуємо безкоштовний виїзд інженера, розрахунок і ціни від виробника.

ДБЖ Borri 60 кВА для апарату магнітно-резонансної томографії

Компанія «М-ІНФО» завершила проект з поставки та інсталяції системи безперебійного електроживлення Borri INGENIO PLUS 60 кВА для організації, яка надає багатопрофільні медичні та діагностичні послуги. Зокрема даний ДБЖ захищає апарат магнітно-резонансної томографії (МРТ).

ибп для мрт

Ефективність і тривалість використання високовартісного медичного обладнання залежить від дотримання при її установці певних стандартів по електроживлення. Будь-які, навіть на перший погляд, незначні, перебої в електромережі або відхилення напруги можуть вивести з ладу високотехнологічне медичне обладнання.

Джерела безперебійного живлення застосовуються для цієї мети повинні відрізнятися високою якістю виконання, пройти випробування на заводі-виробнику. Важливими чинниками при виборі є компактність – найчастіше площа для додаткових систем обмежена, наявність моніторингу – для розуміння і аналізу інформації в разі нештатних ситуацій і т.д.
Італійський ДБЖ Borri серії INGENIO PLUS – найкращим чином підійшов для вирішення даного завдання. Фахівцями компанії «М-ІНФО» були враховані всі особливості проекту і запропоновано рішення потужністю 60 кВА.

дбж для лікарні
Установка і пусконалагодження системи безперебійного живлення для захисту діагностичного обладнання в медичних установах є частиною комплексного проекту, яка повинна здійснюватися сертифікованими фахівцями. Джерело безперебійного живлення було відвантажено на об’єкт в найкоротші терміни, а висококваліфіковані технічні фахівці компанії «М-ІНФО» виконали запуск і забезпечили надійну роботу критично-важливого обладнання в ще одному медичному закладі.
Разом з нашим вендором ми докладаємо максимум зусиль, щоб захист електроживлення Вашого дорогого високотехнологічного діагностичного обладнання була надійної та безперебійної з оптимізованими експлуатаційними витратами.
Компанія «М-ІНФО» – офіційний дистриб’ютор ДБЖ Borri (Італія) в Україні. Офіційна гарантія на системи безперебійного живлення Borri – 2 роки.