Прецизійні кондиціонери

Своєю назвою кондиціонер прецизійний зобов'язаний терміну «precision», який в перекладі з англійської  означає  «точний». Такі кондиціонери являють собою складну кліматичну систему, яка здатна автоматично підтримувати різні параметри повітря. До таких параметрів відноситься температура повітря, ступінь рухливості повітряних мас, а також рівень відносної вологості. Прецизійні кондиціонери є автономними модифікаціями шафового типу.

Шафовий кондиціонер прецизійного типу можна охарактеризувати такими параметрами роботи:

  • у певній моделі робоча температура кондиціонера може становити від +50 до -60°С;
  • можливе відхилення від необхідного рівня вологості  не перевищує 5 %;
  • можливе відхилення від заданої температури на ± 1°С.

Системи кондиціювання прецизійного типу застосовуються на різних об'єктах технічного призначення де для оптимальної роботи обов'язкова підтримка певних параметрів повітря. Устаткування, яке використовується на виробництві, виділяє під час роботи надлишкове тепло. Це ж обладнання дуже чутливе до перепадів рівня вологості та відхилень температури від норми. Недотримання параметрів повітря може привести до серйозних несправностей високотехнічної та дорогої техніки.

Прецизійні кондиціонери дають можливість компенсувати надлишки теплоти та контролювати заданий рівень вологісних і температурних характеристик повітряних мас. Не можна недооцінювати значущість прецизійних кондиціонерів, адже перегрів може стати причиною несправності різного технічного обладнання, яке коштує чималих грошей.

Велика частина прецизійних кондиціонерів, які виготовляються на сьогодні, оснащені системою енергоощадження, яка дозволяє обладнанню охолоджувати повітря природним шляхом. Тобто, повітряні потоки охолоджуються за рахунок температури та властивостей повітря, що надходить в кліматичну систему ззовні.

Прецизійні кондиціонери, ціна на які залежить від основних технічних характеристик, випускаються в декількох варіаціях, які відрізняються цілями та передбачуваними локаціями використання.
Центральні промислові кондиціонери створені спеціально для кондиціонування промислових об'єктів, адміністративних і комерційних будівель. На промислові кондиціонери вартість зазвичай коливається від середньої до високої. Пояснюється це складністю кліматичної системи і її високою продуктивністю. Великим попитом користуються внутрірядні кондиціонери прецизійного типу. Даний тип обладнання використовується для захисту ІТ-обладнання в серверних залах. Кондиціонери для серверної мають кілька відмінних рис, основною з яких є той факт, що рух повітряних мас проводиться безпосередньо в горизонтальній площині. Прецизійні кондиціонери для серверних подають охолоджене повітря безпосередньо до серверів для максимально ефективного охолодження

У нашій компанії ви можете замовити кондиціонери промислові, ціни на які уточнюйте за телефоном  (044) 351-11-33.
Купуючи кондиціонери для телекомунікаційних станцій, промислові центральні кондиціонери та інше обладнання у нас, ви можете бути впевнені в його якості, адже ми співпрацюємо тільки з надійними всесвітньо відомими постачальниками та виробниками.