Виробники

Рішення

 

Безперебійники (UPS)

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ, на англ. мові Uninterruptible Power Supply або скорочено UPS) є автоматичним пристроєм, який представляє собою джерело вторинного електроживлення, основним призначенням якого, вважається безперебійне забезпечення підключеного до нього різного електричного обладнання електроенергією в межах норми, які позначені гостом 13109 -97. Джерело безперебійного живлення купити можна на сайті нашої компанії.

Безперебійник UPS застосовується з метою забезпечення гарантованого і безперебійного електропостачання, для усунення різного роду несправностей, до яких можна віднести:

  • аварії напруги, коли напруга в електричній мережі живлення повністю зникає;
  • імпульсивні високовольтні перешкоди - при різкому, на протязі від 10 до 100 мс, збільшенні напруги до 6 кВт;
  • короткочасні і довготривалі сплески і підсадки напруги електромережі, високочастотний шум, коли виникають високочастотні перешкоди, які передаються по всьому електричному ланцюгу;
  • вихід частоти межі норми тощо.

Широка популярність джерел безперебійного живлення пояснюється тим, що у користувачів, до комп'ютера яких підключені ДБЖ, в разі виникнення неполадок електромережі і попадання в обладнання електричного струму, параметри якого виходять за допустимі рамки, норми, є можливість ще деякий час продовжувати роботу (зазвичай 10-15 хвилин). Як правило, цього часу достатньо, щоб зберегти поточну роботу і вимкнути комп'ютер. Використання даного класу техніки має величезне значення для офісних працівників, в разі неполадок електромережі безперебійний блок живлення значно скоротить інформаційні втрати.

Крім комп'ютерів, необхідно задуматися про те, щоб купити безперебійник і для іншої техніки у Вашому домі, для повноцінної роботи якої, необхідна наявність живлення з параметрами живильної електричної мережі, що не виходять за рамки, встановлені гостом. До такої чутливої ​​техніки можна віднести, наприклад, опалювальні котли тощо.

Система безперебійного живлення являє собою невід'ємну частину практично кожного виробництва. Промислові джерела безперебійного живлення відрізняються більш вдосконаленими характеристиками. Джерела безперебійного живлення можуть коригувати такі параметри вихідний мережі, як частота і напруга. Деякі моделі здатні об'єднуватися з різними типами генераторів електричної енергії. На такий безперебійник ціна, як правило, вище.

Основними технічними показниками, які стають вирішальними при виборі UPS, купити який ви можете на нашому сайті, є час роботи ДБЖ від акумуляторної батареї і час перенесення навантаження на живлення від ДБЖ.

Ноутбуки та інші пристрої, які мають вбудований акумулятор, безперебійні джерела живлення не потрібні, оскільки вбудована акумуляторна батарея і є ДБЖ.

Блок безперебійного живлення купити в Києві ви можете в нашій компанії. Фахівці ТОВ «М-ІНФО» готові допомогти з вибором ДБЖ!