Сервісне обслуговування фанкойлів

Протягом останніх років вимоги до обладнання в області кондиціонування значно збільшилися. Висока якість обладнання вже не єдиний показник при виборі. Важливими чинниками є естетична сторона, дизайн, ергономіка, мінімізація рівня шуму.

Саме фанкойли відповідають не тільки найсучаснішим технічним, а й естетичним вимогам, здатні створити комфортний тепловий режим на різних об'єктах.

Розрізняють такі види фанкойлів - канальні, касетні, підлогові, підлогово-стельові, шафові. Застосовуються фанкойли в житлових, офісних, промислових приміщеннях, торгових центрах, готелях, ресторанах тощо. Працюють фанкойли за принципом рециркуляції, охолодження і / або обігріву повітря.

Своєчасне сервісне обслуговування фанкойлів знижує ризик поломки, продовжує термін експлуатації, віддаляючи ремонт, а очищення і дезинфекція захистять Ваше здоров'я або здоров'я Ваших співробітників.

Фанкойли є досить уразливим кліматичним устаткуванням, тому несвоєчасна діагностика і ремонт фанкойлів може привести до досить серйозних наслідків.

Авторизований сервісний центр «М-ІНФО» проводить сервісне обслуговування фанкойлів, ремонт фанкойлів у Києві та по всій Україні з виїздом мобільних бригад у необхідний регіон. Наш сервісний центр здійснює ремонт фанкойлів будь-яких типів. У більшості випадків, ремонт фанкойлів проводиться без демонтажу.

Обслуживание фанкойлов - M-info

Найпоширеніші причини виходу з ладу фанкойлів - неграмотна або неякісна установка, неправильна експлуатація з порушенням параметрів потужності, призначення та розміру приміщення. Як наслідок, виникають сторонні звуки, протікання, неприємні запахи, відсутність температурного ефекту при роботі і багато іншого.

Безперечно, регулярне сервісне обслуговування дає можливість безперервного контролю за технічним станом обладнання. Для підвищення надійності готові запропонувати як разове сервісне обслуговування фанкойлів, так і укласти договір на сервісне обслуговування на будь-який термін з повним спектром сервісних послуг.

Сервісний центр «М-ІНФО» володіє всім необхідним - спеціалізованим обладнанням, складом запчастин, має в штаті сертифікованих інженерів, які пройшли навчання на європейських заводах, які виконують послуги з ремонту та діагностики, а також пропонує цілодобову сервісну підтримку.

Замовлення послуг сервісу і ремонту за телефонами:

тел.  +380(44) 351-11-33

тел.        0 - 800-211-386

моб. т. +380(93) 037-01-25

моб. т. +380(67) 402-72-27

моб. т. +380(50) 414-24-25

Або Ви можете залишити  заявку на нашому сайті.