Авторизований сервісний центр «М-ІНФО» проводить професійну інсталяцію, налаштування, технічне обслуговування, діагностику, ремонт, гарантійне та післягарантійне обслуговування кліматичного обладнання побутового, комерційного та промислового призначення, сервісні інженери проводять роботи по всій території України.

Використання чилерів незамінне, як для підтримки комфортної температури усередині приміщень, таких як супермаркети, торгові центри, бізнес-центри, так і для охолодження великих приміщень в промислових масштабах, різних виробничих процесів, оскільки дані пристрої охолоджують рідину для підтримки заданого температурного режиму необхідного для безперебійної роботи всього обладнання на виробництві, тому будь-який простій неприпустимий. Технічне обслуговування та своєчасна діагностика кліматичного обладнання дозволить на ранніх стадіях виявити недоліки в роботі, продовжити роботу дорогого холодильного обладнання, уникнути поломок і забезпечити безвідмовну роботу і якісне охолодження всієї будівлі.

Наші фахівці пропонують технічне обслуговування, діагностику та ремонт як невеликих чилерів потужністю до 50 кВт, так і холодильних машин потужністю понад 300 кВт з повітряним і водяним охолодженням.

Ремонт и сервисное обслуживание климатического оборудования - M-info

Перелік основних пропонованих робіт по ТО і ремонту чилерів: діагностика всіх необхідних компонентів холодильної машини, перевірка фреону, рівня масла, заміна фільтрів, перевірка і ремонт всіх електромеханіч вузлів, теплообмінників, функціональності автоматики, налаштування температурних режимів чилера і т.д.

Діагностика і сервіс руфтопів (rooftop)

Дахові кондиціонери – руфтопи, це холодильні моноблочні машини, які застосовуються для обігріву та кондиціонування торгових і складських приміщень, виставкових та конференц-залів, стадіонів, виробничих цехів, театрів, кінотеатрів, ресторанів тощо. Руфтопи невеликої потужності використовуються для створення мікроклімату в приватних будинках, котеджах. Агрегати встановлюються на даху або поруч з обслуговуючим приміщенням на спеціальному майданчику.

  • Спеціалісти сервісного центру «М-ІНФО» проводять всі види роботи з технічного обслуговування і ремонту руфтопів від чищення фільтрів, контролю тиску і робочого струму, перевірки теплообмінників і фреону, дренажної системи до заміни вузлів, які вийшли з ладу і оперативного реагування в разі екстрених ситуацій в режимі 24/7.
  • Сервісний центр повністю укомплектований сучасними контрольно-вимірювальними приладами, витратними матеріалами, оригінальними запасними частинами з заводів виробників.
  • Вартість ремонту чилерів, дахових кондиціонерів і іншого кліматичного обладнання розраховується індивідуально після проведення огляду обладнання.
  • Компанія «М-ІНФО» надає своїм замовникам повну технічну підтримку щодо кліматичного устаткування – підбір, постачання, інсталяцію, налаштування, гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування, ремонт.

Також пропонуємо укласти договір на комплексне технічне і сервісне обслуговування чилерів, фанкойлів, руфтопів, припливно-витяжних установок та іншого кліматичного обладнання, що забезпечить планове технічне обслуговування, оперативний виїзд наших фахівців, контроль надійності і безперебійної роботи Ваших систем, усунення проблем при виникненні аварійних ситуацій тощо.

Cервісний центр пропонує послугу цілодобової телефонної підтримки – 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.

тел.  +380(44) 351-11-33

тел.  0-800-211-386

моб. т. +380(93) 037-01-25

моб. т. +380(67) 402-72-27

моб. т. +380(50) 414-24-25