Сервісне обслуговування ЦОД і серверної

Безперебійна робота центру обробки даних, серверної, забезпечується високотехнологічним, спеціалізованим обладнанням. Завдяки правильно підібраному кліматичному устаткуванню, системам безперебійного електроживлення тощо, здійснюється правильна робота всієї серверної інфраструктури.

Безсумнівно, якщо компанія невелика, у якої в наявності один сервер, то достатньо купити хороший ДБЖ для забезпечення захисту даних. Але якщо серверів багато, то для їх ефективної роботи, виникає потреба у створенні спеціальних кліматичних умов і забезпеченні безперебійного електроживлення. Робота будь-якого офісу, банку та інших установ, залежить від правильного проєктування та обслуговування серверної інфраструктури.

Сервисное обслуживание ЦОД и серверной - M-info

Компанія «М-ІНФО» надає послуги з проєктування та організації комплексної відмовостійкої серверної, ЦОД. Також пропонуються професійні послуги підтримки та сервісне обслуговування таких приміщень.

В процесі експлуатації невеликих серверних кімнат, сервісне обслуговування серверних і забезпечення експлуатаційної надійності не завжди сприймається як «must-have». Власники ж великих корпоративних дата-центрів, більшою мірою, усвідомлюють, що несвоєчасне обслуговування ЦОД може привести до простою бізнесу, великим часовим і фінансовим втратам, зіпсованої, іноді безповоротно, репутації.

Комплексне обслуговування ЦОД включає планові та непланові огляди, діагностику технічного стану всієї інфраструктури, виявлення можливих збоїв, виконання регламентних і ремонтних робіт, модернізацію систем і т.д.

Безсумнівно, сервісне обслуговування центрів обробки даних може бути проведено власними силами, якщо у Вас в штаті є інженерна команда, що є додатковою статтею витрат будь-якого бізнесу. Також завжди існує загроза, що сервісне обслуговування ЦОД буде проводитися фахівцями, що володіють недостатньо широкими компетенціями або загальними знаннями, які не пройшли навчання на заводах-виробниках і т.д.

Тому вже на етапі вибору постачальника обладнання для дата-центру, серверної, доцільно обговорити, чи можливе подальше обслуговування серверної інфраструктури постачальником, наявність сертифікованих інженерів, сервісного центру, складу сервісних послуг і їх періодичність, можливість укладення сервісного контракту, алгоритм подолання форс-мажорних обставин.

Сервисное обслуживание ЦОД - M-info

Важливо, також, щоб обслуговування серверної інфраструктури відбувалося без переривання роботи підприємства. Наявність резервних ресурсів дозволить мінімізувати вплив на процеси в разі необхідності серйозного втручання.

Скориставшись сервісними послугами авторизованого сервісного центру «М-ІНФО», сервісне обслуговування серверної, так само як і сервісне обслуговування ЦОД, допоможе не тільки заощадити гроші, але і позбавить Вас від несподіванок, забезпечить безперебійну роботу всієї інфраструктури.

Ми забезпечимо безперебійну роботу вашого бізнесу з гарантією!

Cервісний центр пропонує послугу цілодобової техпідтримки – 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.

тел.   +380(44) 351-11-33
тел.          0 – 800-211-386
моб. +380(93) 037-01-25
моб. +380(67) 402-72-27
моб. +380(50) 414-24-25