Сервіс-центр існує з 1997 як структурний підрозділ ТОВ «М-ІНФО», здійснює Технічну підтримку пропонованих рішень, гарантійну і післягарантійну. В даний час Сервіс-центр входить до складу Технічного Відділу ТОВ «М-ІНФО», його роботою керує заступник технічного директора по сервісу.

Сервіс-центр укомплектований фахівцями, які пройшли тренінги вендорів і професійне навчання, оснащений всім необхідним для проведення Технічного обслуговування по всій території України.

Сервіс-центр включається в роботу, як тільки Замовник зробив Відділу Продажів запит про можливості нашої фірми з технічної підтримки, в тому числі та цілодобовою, систем безперебійного  живлення, СВК або ремонту їх складових – ДБЖ або НРАС.

Цілодобова технічна підтримка реалізується за допомогою Диспетчерського центру, створеного у 2008 році в рамках Технічного Відділу ТОВ «М-ІНФО». Диспетчерський центр координує запити оперативного персоналу Замовника і технічних фахівців ТОВ «М-ІНФО», дії наших партнерів, при необхідності, в рамках укладених договорів на термінове техобслуговування. Досить широке коло завдань при відпрацюванні інцидентів диспетчера можуть вирішити без залучення профільних фахівців.

Технічними фахівцями проводяться технічні консультації як наших співробітників, які безпосередньо контактують з Замовником (продавців, маркетологів, рекламістів, керівників проєктів), так і представників замовника.

За запитами Відділу Продажу здійснюються виїзди на об’єкти, у взаємодії з іншими підрозділами фірми, надається допомога замовнику в правильному формулюванні вимог до обслуговування встановлених систем, які найбільше відповідають його завданням. Це дозволяє забезпечити безаварійну роботу і технічне обслуговування протягом усього терміну експлуатації систем.

Діяльність Сервіс-центру здійснюється в рамках сервісної політики ТОВ «М-ІНФО».