Технічну підтримку систем безберебійного живлення та кліматичного обладнання здійснює сервіс-центр ТОВ «М-ІНФО».

 

 

 

 

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Обслуговування, ремонт, запчастини

тел.  +380(44) 351-11-33
тел.    0 — 800-211-386
моб. +380(93) 037-01-25
моб. +380(67) 402-72-27
моб. +380(50) 414-24-25

Сервіс-центр включається в роботу, як тільки замовник зробив перший запит про можливості нашої фірми з постачання, встановлення або ремонту обладнання.

Проводяться повні технічні консультації як нашого персоналу, безпосередньо контактуючого з замовником (продавців, маркетологів, рекламістів, інженерів проєктів), так і замовника.

За поданням відповідної служби здійснюються виїзди на об’єкти, спільне з замовником формування технічного завдання. При необхідності наша сервісна служба, в тісній взаємодії з іншими підрозділами фірми, допомагає замовнику правильно сформулювати вимоги до обладнання, найбільш відповідного до його завдання. Це дозволяє забезпечити правильне введення в експлуатацію, правильну власне експлуатацію, і, нарешті, правильне технічне обслуговування протягом усього терміну експлуатації  обладнання.

Вся діяльність сервіс – центру здійснюється в рамках сервісної політики ТОВ «М-ІНФО», і відповідно до законодавства України.

Існують різні підходи до забезпечення надійності роботи обладнання, що виходять за рамки стандартної гарантії.

Форми роботи з замовником:

 • Ремонт на території Сервіс-центру – будь-які дії Сервіс-центру без виїзду технічного персоналу на об’єкт, спрямовані на відновлення працездатності обладнання, що підлягає ремонту.
 • Обслуговування на території Сервіс-центру – профілактика або обстеження обладнання Замовника, яке здійснюється без виїзду фахівців за межі Сервіс-центру. Замовник – юридична або фізична особа, яка має право на послуги Сервіс-центру згідно з сервісним Договором або Договором купівлі-продажу.
 • Профілактика – одна з форм Технічного обслуговування, що здійснюється для підтримки зазначеного у відповідному договорі обладнання в робочому стані та запобігання виходу його з ладу шляхом періодичної перевірки.
 • Технічне обслуговування – комплекс технічних і консультативних заходів, здійснюваних Сервіс-центром в рамках Сервісного Договору або Договору Продажі. Включає профілактику і різні види ремонту.
 • Установка – дії Сервіс-центру, по введенню Джерела безперебійного електроживлення (прецизійного кондиціонера, ДГУ) в нормальний режим роботи після доставлення його на місце установки у Замовника. Може включати інсталяцію і монтаж.
 • Інсталяція включає: видачу Замовнику обов’язкових для виконання Технічних Вимог на установку Джерела безперебійного електроживлення, підключення Джерела безперебійного електроживлення до підготовлених Замовником вводів/висновків місцевої силової мережі контактними пристроями самого Джерела безперебійного електроживлення, запуск Джерела безперебійного електроживлення, його перевірку і технічні випробування згідно з технічною документацією виробника, навчання технічного персоналу Замовника. Результат Інсталяції – Акт технічного приймання, є підставою для постановки Джерела безперебійного електроживлення на гарантію сервісною службою виробника.
 • Інсталяція + монтаж – крім інсталяції включає роботи по реалізації Технічних Вимог при установці Джерела безперебійного електроживлення шляхом прокладки відповідних комунікацій і монтажу комутуючого устаткування. Необхідні витратні матеріали купуються Виконавцем або Замовником за рекомендацією Виконавця. Допускається участь сторонніх організацій.

Ми пропонуємо:

 • гарантійне обслуговування ДБЖ (джерело безперебійного живлення, UPS), фанкойлів, чилерів, прецизійних кондиціонерів;
 • ремонт ДБЖ (джерело безперебійного живлення, UPS), фанкойлів, чилерів, прецизійних кондиціонерів;
 • сервіс систем безперебійного електроживлення, ДБЖ (джерело безперебійного живлення, UPS), фанкойлів, чилерів, прецизійних кондиціонерів;
 • установка ДБЖ (джерело безперебійного живлення, UPS), фанкойлів, чилерів, прецизійних кондиціонерів.