Mitsubishi Electric  Rc Wall – нова лінійка обладнання.

Після швидких змін на ринку IT Cooling Mitsubishi Electric Hydronics & IT Cooling Systems S.p.A. представляє обладнання RC WALL «ХОЛОДНА СТІНА» – нова лінійка блоків на охолодженій воді, розроблених для гіпермасштабованих центрів обробки даних ЦОД , датацентрів, колокейшн, серверних, тощо)

Асортимент RC WALL складається з 12 типо-розмірів передньої подачі повітря, що охоплює діапазон потужностей від 78 до 418 кВт. Фронтальна і паралельна подача повітря дозволяє повністю відмовитися від фальш пола і забезпечити однорідний розподіл температури повітря.

RC WALL «ХОЛОДНА СТІНА» – це обладнання, яке поєднує низькі початкові інвестиційні витрати, швидкість монтажу та оптимізацію простору, займаного системою охолодження. Завдяки цим аспектам, дане рішення є ідеальним для сучасних колокейшн та гіпермасштабованих ЦОД, де критично важливими є час розгортання і загальні витрати.

Технічні особливості

Дана серія обладнана високоякісними компонентами, такими як

  • високоефективними EC-вентиляторами з композитного матеріалу, що не потребують технічного обслуговування;
  • теплообмінником з мідними трубками та алюмінієвими ребрами;
  • високоефективними фільтрами ePM10 50%;
  • магнітними світлодіодними лампами для легкого огляду на етапах обслуговування та контролер EVOLUTION+

Інноваційний дизайн і висота дозволяють пристрою використовувати всю поверхню стіни, досягаючи високої лінійної щільності потужності охолодження, яку майже неможливо досягти звичайним розміщенням блоків по периметру.

Для досягнення стабільно високих температурних показників та охолоджуючої потужності, необхідне правильне проектування гіпермасштабованого центру обробки даних або колокейшна. Пристрій має можливість високого ступеню задоволення вимог замовника через додаткові опції, а саме зволожувач, пленум та водяні теплообмінники можуть бути розроблені спеціально під індивідуальне замовлення. Крім того, пристрій може бути оснащений й іншими аксесуарами, такими як швидкий перезапуск, 2-ходовий регулюючий клапан EPIV, який дозволяє зчитувати на дисплеї швидкість потоку води, миттєву охолоджуючу потужність і бічне підключення води для підвищення гнучкості установки системи.

Установка та обслуговування

RC WALL запроектований для встановлення в технічному коридорі. Таке рішення має подвійну вигоду – забезпечує оптимізацію розташування серверних стійок у приміщенні та полегшує технічне обслуговування або необхідний регулярний огляд. Запатентована система дає можливість легкого переміщання секції вентилятора, забезпечуючи таким чином повний доступ до всіх компонентів, включаючи теплообмінник і клапан.

Керування

Сенсорна клавіатура та технологія KIPlink Wi-Fi представляють найсучасніші технології з точки зору людино-машинного інтерфейсу. Завдяки дистанційному моніторингу можна керувати приладом через веб-браузер.
Логіка локальної мережі, інтегрована в RC WALL, яка дозволяє керувати групою до 15 модулів, оптимізуючи розподіл навантаження, керування сповіщеннями, ротацією та резервуванням пристроїв. Ексклюзивні рішення Mitsubishi Electric Hydronics & IT Cooling Systems S.p.A. – HPC і ClimaPRO+, також доступні для оптимізації всієї системи охолодження ІТ (Холодна стіна та чилери).