Система промислового кондиціонування

Системи охолодження широко затребувані не тільки в житлових приміщеннях, але і в виробничих. Промислові кондиціонери використовуються для підтримки необхідної температури та вологості приміщень, в яких необхідно підтримувати певний мікроклімат. Такі системи використовуються в торгових центрах, супермаркетах, банках, спортзалах, логістичних комплексах тощо. Здійснити проєктування, підібрати оптимальне рішення,  замовити монтаж, пуско-наладку, доставку, гарантійне і післягарантійне обслуговування промислових і напівпромислових кондиціонерів можна в компанії ТОВ «М-ІНФО». Ми виконуємо повний комплекс послуг під ключ.

Наші пропозиції

Для організації повноцінної системи промислового охолодження в різних будівлях ми пропонуємо різні типи систем: Прецизійні кондиціонери використовуються для охолодження приміщень з обладнанням, що виділяє великі обсяги тепла, для підтримки певної температури та вологості.
Припливно-витяжні установки для системи вентиляції приміщень з можливістю очищення, підігріву або охолодження повітря, що подається.
Дахові кондиціонери - руфтопи, призначені для охолодження великих приміщень, працюють в умовах вулиці та зручні тим, що не займають місце в робочих приміщеннях.
Чилери, призначені для охолодження води та подачі її на теплообмінник фанкойлів.
Фанкойли - це вентиляторні доводчики, які також підтримують необхідний мікроклімат.
Система чилер-фанкойл є деякою альтернативою кондиціонерів і може використовуватися там, де необхідне незалежне регулювання мікроклімату різних приміщень в різних сферах. Все перераховане вище обладнання може використовуватися для організації системи промислового кондиціонування. У нашому каталозі завжди пропонується інноваційна техніка, яку фахівці підберуть згідно вимогам саме вашого виробництва, бізнесу тощо.

Промышленные кондиционеры - M-info

Як будується робочий процес

Вирішивши придбати у нас сучасні промислові кондиціонери в Києві, ви також можете замовити роботи по їх монтажу і запуску. Розробка і втілення в життя будь-яких проєктів проходить поетапно з детальним вивченням поставлених завдань. Модернізація наявної системи кондиціонування або проєктування нової, де вона спочатку не була передбачена, будуть виконані на найвищому рівні, що гарантує стабільну роботу системи кондиціонування будь-якого будинку. Нашими фахівцями виконується обслуговування систем після здачі в експлуатацію, що збільшує їх термін служби. Таким чином, компанія ТОВ «М-ІНФО» здатна вирішити будь-яку технічну задачу.

Переваги співпраці з ТОВ «М-ІНФО»

Сьогодні наша компанія пропонує купити промислові кондиціонери в Україні від провідних світових виробників. Все пропоноване обладнання сертифіковане - ми працюємо безпосередньо з заводами-виробниками. Компанія проводить монтаж, пусконалагоджувальні роботи та обслуговування обладнання.
Наші фахівці сертифіковані по різним інженерним напрямками. Ми гарантуємо високу якість виконуваних робіт з дотриманням всіх технологій монтажу. Кваліфікований підхід до вирішення технічних завдань виключає ймовірність виникнення проблем під час експлуатації встановленого обладнання надалі.
Вирішуючи завдання по інтеграції інженерної інфраструктури понад 15 років, ми можемо запропонувати вам комплексне виконання робіт. Для цього компанія має в своєму розпорядженні кваліфіковані кадри, технічну базу, склад запасних частин, спецтехніку. Ми втілюємо в життя проєкти, пов'язані з організацією безперебійного живлення, мікроклімату, підбором і установкою прецизійних кондиціонерів, систем чилер-фанкойл, займаємося проєктуванням серверних і ЦОД. Велику увагу ми приділяємо пошуку нових технічних рішень в питаннях організації систем охолодження і безперебійного живлення. Вартість систем буде залежати від того, якого типу промислові кондиціонери та рішення по ДБЖ будуть використані в проєкті для вирішення завдання конкретно у вашому бізнесі, необхідних потужностей, а також від безлічі інших параметрів.