Borri

Borri logo

Borri Group – міжнародний постачальник силових електронних систем і рішень для роботи в несприятливих промислових умовах з урахуванням комерційних потреб і суворих вимог безпеки електроживлення ІКТ. Компанія Borri має більш ніж 80-річний досвід розробки, виробництва і постачання систем безперебійного живлення для  обробної промисловості й інфраструктурних рішень, для центрів обробки даних, мереж і серверів, для домашніх і офісних комп'ютерів і периферійних пристроїв.

 

INVT

INVT _m-info

Концерн INVT  - на ринку з 2002 року, представляє собою групу одних з найбільш великих в світі високотехнологічних промислових підприємств, науково-дослідних центрів, лідер китайського ринку по виробництву систем безперебійного електроживлення INVT від 300 ВА до 600 кВА для промислових підприємств, харчової промисловості, медичних організацій, операторів зв'язку, банків, серверних і дата-центрів ЦОД, а також рішень гарантованого живлення офісів, приватних будинків, котеджів.

MEHITS

Mitsubishi Electric Hydronics & IT Cooling Systems S.p.A. - з 1 січня 2017 року Climaveneta S.p.A. і RC Group S.p.A. стали частиною компанії MEHITS - займається проєктуванням, виробництвом і продажем устаткування для комерційних систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, які застосовуються в промисловості та IT-секторі; це провідна частка європейського ринку чилерів і сильний бренд, який користується довірою клієнтів завдяки високій якості продукції; експерт в області виробництва спеціалізованого обладнання, зокрема систем кондиціонування повітря для серверних приміщень.