master_MPS
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

 • Контроль працездатності сПрочность и надежность
 • Гальванічна розв’язка
 • Висока стійкість до перевантаження
 • ЖК-дисплей

Абсолютний захист

ДБЖ серії Master MPS забезпечують максимальний захист і найкращу якість електроживлення для будь-яких видів навантаження, зокрема, для устаткування, яке застосовується в життєво важливих областях, для систем безпеки і електромедичного устаткування, для виробничих процесів і телекомунікаційних систем.
Master MPS є ДБЖ on-line подвійного перетворення класу VFI SS 111 згідно IEC EN 62040-3 з ізолюючим трансформатором на виході інвертора.
Лінійка Master MPS складається з моделей від 10 до 100 кВА з трифазним входом і однофазним виходом і моделей від 10 до 800 кВА з трифазним входом і трифазним виходом. Всі моделі обладнані 6-ти тиристорн імпульсними випрямлячами без фільтра придушення гармонійних перешкод (опція).
На замовлення поставляються також 12-ти імпульсні випрямлячі для версій 60 і 80 кВА (стандарт для MPT 800) з фільтрами придушення гармонійних перешкод або без них (опція).
Еasy sourceMaster MPS полегшує і покращує подачу харчування на ДБЖ з боку генераторів і розподільних трансформаторів, зменшуючи втрати в системі і в обмотках трансформатора, коректуючи коефіцієнт потужності і усуваючи гармонійну складову струму, яку виробляють, в тому числі і самі навантаження, підключення до ДБЖ.
Крім цього, плавний старт випрямляча і можливість зниження зарядного струму батарей дозволяють зменшити споживаний струм на вході і, як наслідок, обмежити розрахункову потужність джерела живлення (зокрема, коли таким джерелом живлення є генератор).

безперервність електропостачання
Компанія Riello UPS протягом багатьох років розвиває і пропонує різні рішення, відгукуючись на різноманітні проблеми і потреби, які неминуче виникають в найвідповідальніших випадках застосування ІБП. Riello UPS пропонує різноманітні гнучкі рішення з високим рівнем надійності і стійкості, які можуть бути використані при самих різних рівнях відповідальності навантаження.
Компанія Riello UPS створює високонадійні системи безперебійного живлення, які можуть витримувати велику кількість несправностей компонентів і вузлів, продовжуючи при цьому нормально працювати і безперервно забезпечувати свої функції. Це досягається завдяки установці дубльованих елементів і шляхом ретельної розробки, що дозволяє усунути можливі джерела несправності, плануючи операції з техобслуговування, а також за допомогою контролю і відстеження функціональних параметрів системи і навколишнього середовища. Персонал Служби передпродажного технічного консультування (ТЕС) завжди готовий надати будь-які відомості та забезпечити консультацію щодо різних проектів.

гнучкість
ДБЖ Master MPS може використовуватися в будь-якій області, від комп’ютерів до найбільш відповідальних промислових будинків.
Завдяки широкому вибору аксесуарів і опцій можна створювати складні конфігурації і складну архітектуру з тим, щоб забезпечити максимальну надійність живлення найбільш критичних навантажень: можна виконувати розширення вже працюють паралельних систем (з метою резервування або збільшення потужності), в тому числі і без необхідності відключати працюють ДБЖ , тобто продовжуючи подавати електроживлення на навантаження. Пристрої UGS і PSJ забезпечують резервування в тому числі і при розподілі на виході з паралельної системи, тим самим досягається створення «селективної» системи, яка, навіть при наявності несправності на одній з навантажень, забезпечує електропостачання інших підключених навантажень.

Battery care system: максимальна турбота про батареях
У звичайних умовах акумуляторні батареї заряджаються від випрямляча. У разі зникнення основної мережі живлення, ДБЖ використовує дане джерело енергії для подачі живлення на підключення до нього навантаження. У зв’язку з цим турбота про акумуляторних батареях має виняткове значення для забезпечення працездатності ІБП в екстрених ситуаціях. Battery Care System полягає в серії операцій і заходів, що дозволяють добитися від акумуляторних батарей найкращих характеристик і продовжити термін їх служби:

 • Зарядка при двох рівнях напруги для оптимізації зарядного струму і зниження термінів відновлення ємності
 • Компенсація напруги зарядки в залежності від температури і захист від глибокого розряду для зменшення явищ старіння та продовження терміну служби акумуляторних батарей
 • Система блокування заряду для скорочення витрат електроліту і ще більшої продовження терміну служби батарей VRLA
 • Тестування акумуляторних батарей з метою своєчасної діагностики скорочення терміну їх служби та виявлення можливих несправностей батарей.
Крім того, ДБЖ Master MPS сумісний з різними видами акумуляторних батарей:
свинцево-кислотними з вільним електролітом, VRLA в AGM-версії, гелів, нікель-кадмієвих, а також з Flywheels, Supercaprs і літієвими акумуляторними батареями.простота установки
Площа, необхідна для установки ИБП Master MPS, вкрай невелика (всього лише 0,64 м2 для моделі на 200 кВА); крім невеликих габаритів в плані, доступ з боку передньої панелі дозволяє здійснювати обслуговування всіх найбільш важливих компонентів спереду, завдяки чому немає необхідності залишати простір для доступу до ДБЖ збоку. Крім того, вентиляція, організована в вертикальному напрямку, дозволяє встановлювати ДБЖ впритул до задньої стіни, скорочуючи до мінімуму площа вільного простору, яке було б необхідно в разі виходу потоку гарячого повітря з боку задньої панелі.

спеціальні рішення
Даний ДБЖ може бути адаптований до найбільш жорстким специфікаціям, наданим Клієнтом. Слід звертатися в Службу ТЕС з приводу пропозицій і можливості бути реалізованим “спеціальних рішень”, не представлених в даному каталозі.

Широкі можливості по обміну інформацією

 • Сумісність з системою TeleNetGuard для віддаленого обслуговування
 • Можливості по обміну інформацією високого рівня для всіх операційних систем і мережевих середовищ: програмне забезпечення для моніторингу та виключення PowerShield3 з SNMP-агентом для операційних систем Windows 8, 7, 2008, Vista, 2003 XP, Linux, Mac OS X, Sun Solaris, Linux, Novell та інших операційних систем Unix
 • ДБЖ поставляється з кабелем для безпосереднього підключення до персонального комп’ютера («Plug and Play ‘)
 • Два послідовних порту RS232
 • Слот для установки мережевого адаптера; ESD-контакт (екстреного відключення) для віддаленого відключення ДБЖ
 • Дистанційна панель управління з графічним дисплеєм.
Максимальна надійність і гнучкість
Можливість паралельного підключення до 8 ДБЖ в режимі паралельної роботи або (N + 1) резервування. Можлива, в тому числі, і паралельна робота ДБЖ різної потужності.
 • Hot System Expansion, HSE («Гаряче» нарощування системи): HSE дозволяє, в тому числі, вводити в існуючу систему новий модуль ДБЖ без необхідності відключення працюючих ДБЖ і без їх переходу на байпас. Це забезпечує максимальний захист навантаження, в тому числі, і під час ремонту та розширення системи.
 • Максимальна надійність забезпечується також і в разі обриву кабелю паралельного підключення: система є «FAULT TOLERANT» («відмовостійкості»), на неї не впливають несправності підключають кабелів, оскільки при цьому зберігається безперебійне електропостачання навантаження, а про що має місце несправності повідомляє сигнал тривоги.
 • Effciency Control System, ECS (Система контролю ефективності): дана система оптимізує роботу устаткування в паралельному режимі, в залежності від потужності, споживаної навантаженням в даний момент. N + 1 резервування забезпечується в будь-якому випадку, але кожен ДБЖ, що працює в паралельному режимі, діє при оптимальному рівні навантаження з метою досягнення найвищого загального ККД.
Опції
 • UGS – UPS Group Synchronizer (синхронізує пристрій групи ІБП)
  Дозволяє двом або декільком ІБП, не встановлених паралельно, синхронізуватися між собою навіть за відсутності зовнішньої мережі.
  UGS, крім того, дозволяє ДБЖ Riello бути синхронізованим з іншим незалежним джерелом електроживлення, які мають іншу потужність.
 • PSJ – Parallel Systems Joiner (Пристрій підключення паралельних систем)
  Дозволяє двом групам ДБЖ зберігати між собою «гаряче» паралельне з’єднання (безразривное на виході) за допомогою силового з’єднувального вимикача.
При відмові одного з паралельно підключених ДБЖ останній автоматично відключається. PSJ дозволяє підключити залишилися ІБП до іншої групи ДБЖ за допомогою зовнішнього байпаса з метою дублювання системи живлення навантаження.
МодельMPM 10BATMPM 15BATMPM 20BATMPM 30MPM 40MPM 60MPM 80MPM 100
Вхід
Номінальна напруга380-400-415 В~, три фази з нейтралью і 220-230-240 В~, одна фаза з нейтралью (функція автоматичного розпізнавання Вхідної напруги)
Діапазон напруги400 V + 20% /- 25%
Частота45÷65 Гц
Плавний старт0÷100% за 120” (за вибором)
Допустимий діапазон частоти±2% (за вибором, задається з передньої панелі від ±1% до ±5%)
Стандартна комплектаціяЗахист від зворотного протікання струму (Back Feed); відключається лінія байпаса
Байпас
Номінальна напруга360-400-420 В~ три фази + нейтраль
Номінальна частота50 або 60 Гц за вибором
Вихід
Номінальна потужність (кВА)10152030406080100
Активна потужність (кВт)913,5182736547290
Кількість фаз1
Номінальна напруга220-230-240 В~ одна фаза + нейтраль (за вибором)
Зміна в статиці± 1%
Зміна в динаміці± 5% за 10 мс
спотворення напруги<1% при лінійному навантаженні / <3% при спотвореному навантаженні
Крест-фактор3:1 lpeack/lrms
Стабільність частоти при
роботі від батареї
0.05%
Частота50 або 60 Гц (за вибором)
Перегрузка110% – 60’, 125% – 10’, 150% – 1’
Батареї
ТипСвинцово-кислотні, герметичні / гелеві; нікель-кадмієві; Supercaps; літій-іонні; Flywheels
Остаточна нелінійність напруги< 1%
Температурна компенсація-0.5 Vx°C
Типовий зарядний струм0.2 x C10
Інформація для установки
Вага без батарей (кг)200220230270302440500580
Розміри (ШхГхВ) (мм)555x740x1400800x740x1400800x800x1900
Дистанційна сигналізаціяконтакти без напруги
Віддалене управлінняESD (Екстрене відключення) і байпас
Обмін інформацією2 RS232 + віддалені контакти + 2 Cлот для інтерфейсу обміну інформацією
Робоча температура0 °C / +40 °C
Відносна вологість<95%, без конденсату
КолірТемно-сірий RAL 7016
Рівень шуму
на відстані 1 м
60 дБА62 дБА
клас захистуIP20
ККД в режимі Smart Activeдо 98%
НормативиДирективи: LV 2006/95 / EC-2004/108 / EC; Безпека IEC EN 62040-1;
ЕМС IEC EN 62040-2; Характеристики IEC EN 62040-3
Класифікація згідно IEC62040-3 (Voltage Frequency Independent) VFI – SS – 111
переміщення ДБЖНа вантажному візку

BAT Поставляється, в тому числі, і з вбудованими батареями

МодельMPT 10BATMPT 15 BATMPT 20 BATMPT 30MPT 40MPT 60MPT 80
Вхід
Номінальна напруга380-400-415 В ~ три фази
Діапазон напруги400 V + 20% /- 25%
Частота45÷65 Гц
Плавний старт0÷100% за 120” (за вибором)
Допустимий діапазон частоти±2% (за вибором, задається з передньої панелі от ±1% до ±5%)
Стандартна комплектаціяЗахист від зворотного протікання струму (Back Feed); відключається лінія байпаса
Байпас
Номінальна напруга360-400-420 В~ три фази + нейтраль
Номінальна частота50 или 60 Гц за вибором
Вихід
Номінальна потужність (кВА)10152030406080
Активна потужність (кВт)913,51827365472
Кількість фаз3 + N
Номінальна напруга220-230-240 В~ одна фаза + нейтраль (за вибором)
Зміна в статиці± 1%
Зміна в динаміці± 5% за 10 мс
спотворення напруги<1% при лінійному навантаженні / <3% при спотвореному навантаженні
Крест-фактор3:1 lpeack/lrms
Стабільність частоти при
роботі від батареї
0.05%
Частота50 или 60 Гц (за вибором)
Перегрузка110% for 60’; 125% for 10’; 150% for 1’
Батареї
ТипСвинцово-кислотні, герметичні / гелеві; нікель-кадмієві; Supercaps; літій-іонні; Flywheels
Остаточна нелінійність напруги< 1%
Температурна компенсація-0,5 V/°C
Типовий зарядний струм0.2 x C10
Інформація для установки
Вага без батарей (кг)228241256315335460540
Розміри (ШхГхВ) (мм)555x740x1400800x740x1400
Дистанційна сигналізаціяконтакти без напруги
Віддалене управлінняESD (экстренное отключение) и байпас
Обмін інформацією2 RS232 + віддалені контакти + 2 Cлот для інтерфейсу обміну інформацією
Робоча температура0 °C / +40 °C
Відносна вологість<95%, без конденсату
КолірТемно-сірий RAL 7016
Рівень шуму
на відстані 1 м
60 дБА62 дБА
клас захистуIP20
ККД в режимі Smart Activeдо 98%
НормативиДирективи: LV 2006/95 / EC-2004/108 / EC; Безпека IEC EN 62040-1;
ЕМС IEC EN 62040-2; Характеристики IEC EN 62040-3
Класифікація згідно IEC 62040-3 (Voltage Frequency Independent) VFI – SS – 111
переміщення ДБЖНа вантажному візку

BAT Поставляється, в тому числі, і з вбудованими батареями

МодельMPT 100MPT 120MPT 160MPT 200
Вхід
Номінальна напруга380-400-415 В ~ три фази
Діапазон напруги400 V + 20% /- 25%
Частота45÷65 Гц
Плавний старт0÷100% за 120” (за вибором)
Допустимий діапазон частоти±2% (за вибором, задається з передньої панелі от ±1% до ±5%)
Стандартна комплектаціяЗащита от обратного протекания тока (Back Feed); отключаемая линия байпаса
Байпас
Номінальна напруга360-400-420 В~ три фази + нейтраль
Номінальна частота50 или 60 Гц за вибором
Вихід
Номінальна потужність (кВА)100120160200
Активна потужність (кВт)90108144180
Кількість фаз3 + N
Номінальна напруга380-400-415 В~ три фази + нейтраль (за вибором)
Зміна в статиці± 1%
Зміна в динаміці± 5% за 10 мс
спотворення напруги<1% при лінійному навантаженні / <3% при спотвореному навантаженні
Крест-фактор3:1 lpeack/lrms
Стабільність частоти при
роботі від батареї
0.05%
Частота50 или 60 Гц (за вибором)
Перегрузка110% – 60’; 125% – 10’; 150% – 1’
Батареї
ТипСвинцово-кислотні, герметичні / гелеві; нікель-кадмієві; Supercaps; літій-іонні; Flywheels
Остаточна нелінійність напруги< 1%
Температурна компенсація-0,5 V/°C
Типовий зарядний струм0.2 x C10
Інформація для установки
Вес (кг)600610690790
Розміри (ШхГхВ) (мм)800x800x1900
Дистанційна сигналізаціясухие контакты
Віддалене управлінняESD (экстренное отключение) и байпас
Обмін інформацією2 RS232 + сухие контакты + 2 cлота для интерфейса обмена информацией
Робоча температура0 °C / +40 °C
Відносна вологість<95%, без конденсату
КолірТемно-сірий RAL 7016
Рівень шуму
на відстані 1 м
65 дБА68 дБА
клас захистуIP20
ККД в режимі Smart Activeдо 98%
НормативиДирективи: LV 2006/95 / EC-2004/108 / EC; Безпека IEC EN 62040-1;
ЕМС IEC EN 62040-2; Продуктивність IEC EN 62040-3
Класифікація згідно IEC 62040-3Незалежний від напруги (Voltage Frequency Independent) VFI – SS – 111
переміщення ДБЖНа вантажному візку