master_HP
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

 • Високий ККД (до 98,5%)
 • Вхідний каскад по IGBT-технології
 • Компактність и надійність
 • Гальванічна розв’язка
 • Висока стійкість до перевантаження
 • Графічний дисплей
Лінійка Master HP потужністю від 100 до 600 кВА є рішення компанії Riello UPS для всіх тих випадків, коли потрібно виключно високий ККД і максимальна надійність.
Завдяки технології On-line подвійного перетворення, реалізованої з використанням виключно IGBT-транзисторів і при управлінні на основі DSP (цифрових сигнальних процесорів), серія Master HP забезпечує максимальний захист і якість електроживлення для будь-якого типу навантаження – як комп’ютерної, так і промислової, зокрема , для застосування в особливо відповідальних областях, класифікуючись як VFI SS 111 (Voltage and Frequency Independent) згідно з нормативом IEC EN 62040-3.Максимальна економія
Конструктивні характеристики серії ДБЖ Master HP і високий рівень досягається ККД дозволяють знизити сукупну вартість володіння ДБЖ (ТСО), починаючи з етапу установки і до експлуатації, шляхом зниження витрат на електроенергію для ИБП і для системи кондиціонування, а також на займану площу, оскільки апарат має невеликі розміри і вагу.
Завдяки здатності вести моніторинг якості мережевої напруги і вибирати найкращий режим в залежності від наявних перешкод (режим Smart Active), а також кільцевому резервування (режим Parallel Energy Saving, за допомогою якого ДБЖ в змозі регулювати ємність системи в залежності від потреб навантаження в кожен конкретний момент , автоматично переходячи в режим standby при наявності надлишкової ємності модулів), Master HP забезпечує виключно високий ККД навіть в разі неповного навантаження, що призводить до зниження оперативних витрат.

безперервність електропостачання
Компанія Riello UPS протягом багатьох років розвиває і пропонує різні рішення, відгукуючись на різноманітні проблеми і потреби, які неминуче виникають в найвідповідальніших випадках застосування ІБП. Riello UPS пропонує різноманітні гнучкі рішення з високим рівнем надійності і стійкості, які можуть бути використані при самих різних рівнях відповідальності навантаження.
Компанія Riello UPS створює високонадійні системи безперебійного живлення, які можуть витримувати велику кількість несправностей компонентів і вузлів, продовжуючи при цьому нормально працювати і безперервно забезпечувати свої функції.
Це досягається завдяки установці дубльованих елементів і шляхом ретельної розробки, що дозволяє усунути можливі джерела несправності, плануючи операції з техобслуговування, а також за допомогою контролю і відстеження функціональних параметрів системи і навколишнього середовища. Персонал Служби передпродажного технічного консультування (ТЕС) завжди готовий надати будь-які відомості та забезпечити консультацію щодо різних проектів.Повна гальванічна розв’язка
ДБЖ Master HP характеризуються наявністю розв’язує трансформатора на виході (з боку інвертора), всередині стійки ІБП, що забезпечує гальванічну розв’язку навантаження в бік акумуляторної батареї і надає велику гнучкість з точки зору конфігурації установки. Так, вона дозволяє домогтися:

 • повної гальванічної розв’язки для медичного обладнання та для особливо відповідального інфраструктури;
 • роботи при двох роздільних мережевих входах (основному і резервному), пов’язаних з двома різними джерелами живлення, які мають різні нейтрали, що особливо важливо в разі використання в паралельних системах; тим самим створюється «селективність» двох джерел живлення і підвищується надійність всієї системи в цілому;
 • підключення з розподіленою схемою без нейтралі.

Розміщення трансформатора всередині стійки дозволяє значно скоротити габаритні розміри, що дає перевагу також і в плані потреб в займаної площі

Нульове вплив на зовнішню мережу
Серія Master HP забезпечує додаткові плюси, зводяться до формулювання «Нульове вплив на зовнішню мережу»: завдяки застосуванню випрямлячів з технологією IGBT вирішуються будь-які проблеми, пов’язані з використанням в тих установках, де мережа електроживлення має обмежену встановленою потужністю, де харчування на ДБЖ подається, в тому числі, і від генератора або де є проблеми з сумісністю навантажень, що створюють гармонійні спотворення напруги. Master HP не робить ніякого впливу на джерело електроживлення, будь то зовнішня мережа або ж генератор:

 • спотворення вхідного струму менше 3%
 • вхідний коефіцієнт потужності 0,99
 • функція power walk-in, що дозволяє здійснювати плавний старт випрямляча
 • функція запізнювання при включенні в разі повторного пуску випрямлячів після повернення напруги (при наявності в
  системі декількох ДБЖ)
Це дозволяє домогтися економії витрат на установку завдяки:
 • електричної інфраструктури обмежених розмірів
 • невеликим розмірам пристроїв, що захищають електричні контури
 • меншій довжині кабелів.

Крім того, Master HP виконує функцію фільтру і коригує коефіцієнт потужності мережі електроживлення на вході ДБЖ, оскільки він усуває гармонійні складові і реактивну потужність, які створюють підключення навантаження.

Гнучкість у використанні
ДБЖ Master HP може використовуватися в будь-якій області, від комп’ютерів до найбільш відповідальних промислових об’єктів.
Завдяки широкому вибору аксесуарів і опцій можна створювати складні конфігурації і складну архітектуру з тим, щоб забезпечити максимальну надійність живлення найбільш критичних навантажень: можна виконувати розширення вже працюють паралельних систем (з метою резервування або збільшення потужності), в тому числі і без необхідності відключати працюють ДБЖ , тобто продовжуючи подавати електроживлення на навантаження. Пристрої UGS і PSJ забезпечують резервування в тому числі і при розподілі на виході з паралельної системи, тим самим досягається створення «селективної» системи, яка, навіть при наявності несправності на одній з навантажень, забезпечує електропостачання інших підключених навантажень.

Спеціальні рішення
Даний ДБЖ може бути адаптований до Ваших запитів. Слід звертатися в Службу ТЕС з приводу пропозицій і можливості бути реалізованим “спеціальних рішень” і опцій, не представлених в даному каталозі.

Вattery care system: максимальна турбота про батареях
Master HP використовує складну систему Battery Care System, наявну також і в серії Master MPS. Дана система дозволяє обслуговувати акумуляторні батареї з метою досягнення найкращих характеристик батарей і збільшення терміну їх служби.Основние характеристики

 • Високий ККД (до 98,5%)
 • Компактність: Master HP потужністю 250 кВА займає всього лише 0,85 м2
 • Невелика вага
 • Подвійний захист навантаження – як електронна, так і гальванічна, в сторону батареї.
Вся лінійка Master HP підходить для використання в найрізноманітніших областях завдяки гнучкості конфігурацій, аксесуарів, опцій, а також завдяки своїм характеристикам: до неї можуть підключатися ємнісні навантаження, такі як blade-сервери і т.п.
Максимальна надійність і гнучкість при підключенні найвідповідальніших навантажень забезпечуються завдяки використанню паралельного підключення до 8 ДБЖ в режимі паралельної роботи або N + 1 резервування, а також застосування різних конфігурацій лінійки Master MPS.
Smart Grid Ready
Серія “Smart Grid Ready” ІБП Master HP дозволяє використовувати рішення, пов’язані з накопиченням електроенергії, одночасно забезпечуючи надзвичайно високий ККД, а також самостійно виробляє вибір найбільш ефективного режиму роботи в залежності від стану зовнішньої мережі.
Крім того, Master HP можуть здійснювати електронний інтерфейс з системою Energy Manager, використовуючи мережу обміну інформацією Smart Grid.
МодельMHT 100MHT 120
MHT 160MHT 200MHT 250MHT 300MHT 400MHT 500MHT 600
Вхід
Номінальна напруга380-400-415 В ~ три фази
Діапазон напруги400 V + 20% /- 25%
Частота45÷65 Гц
Коефіцієнт потужності> 0,99
Гармонійне спотворення струму<3% THDi
Плавний старт0÷100% за 120” (за вибором)
Допустимий Діапазон частоти±2% (за вибором, задається з передній панелі від ±1% до ±5%)
Стандартна комплектаціяЗахист від зворотного протікання струму (Back Feed); відключається лінія байпаса
Байпас
Номінальна напруга360-400-420 В~ три фази + нейтраль
Номінальна частота50 або 60 Гц за вибором
Выхід
Номінальна потужність (кВА)100120160200250300400500600
Активна потужність (кВт)90108144180225270360450540
Кількість фаз3 + нейтраль
Номінальна напруга380-400-415 В~ три фази + нейтраль (за вибором)
Зміна в статиці± 1%
Зміна в динаміці± 5% in 10 ms
Спотворення напруги<1% при лінійнійному навантаженні / <3% при спотвореному навантаженні
Крест-фактор3:1 lpeack/lrms
Стабільність частоти при
роботі від батареї
0.05%
Частота50 або 60 Гц (за вибором)
Перегрузка110% per 60’; 125% per 10’; 150% per 1’
Батареї
ТипСвинцово-кислотні, герметичні / гелеві; нікель-кадмієві; Supercaps; літий-іонні; Flywheels
Пульсації току (ripple)Нульові
Температурна компенсація-0.5 Vx°C
Інформація для встановлення
Вага (кг)65670080091010001400170021002400
Розміри (ШхГхВ) (мм)800x850x19001000x850x19001500x1000x19002100x1000x1900
Дистанційна сигналізаціяконтакти без напруги (конфігурируються)
Віддалене управлінняESD (екстрене відключення) і байпас (конфігурируються)
Обмін інформацією2 RS232 + контакти без напруги + 2 cлота для інтерфейсу обміну інформацією
Робоча температура0 °C / +40 °C
Відносна<95%, без конденсата
КолірGrigio scuro RAL 7016
Рівень шуму
на відстані 1 м
63÷68 дБА70÷72 дБА
Клас захистуIP20 (Інші – на замовлення)
ККД в режимі Smart Activeдо 98,5 %
НормативиБезпека: EN 62040-1-1 (директива 2006/95 / ЄС); ЕМС: EN 62040-2 (директива 2004/108 / ЄС)
Класифікація згідно
IEC 62040-3
(Voltage Frequency Independent) VFI – SS – 111
Переміщення ДБЖНа вантажному візку