HED HCAT

Спліт-системи для телекомунікаційних контейнерів 5,00-15,8 kW

Характеристики

Максимальна корозійна стійкість завдяки конструкції і панелям з оцинкованих сталевих листів, покритих порошковою фарбою. Панелі облицьовані звукоізоляційним матеріалом для зниження рівня шуму.
Надійність і функціональність компресора та інших частин гарантується нашими партнерами, які є світовими лідерами в своїх галузях.
Контроль конденсації для максимальної безшумності.
Решітка для захисту конденсатора
Термінал, що поставляється в стандартній версії
Контакти для сигналізації аварійних сигналів і стану функціонування машини
Повітряний фільтр класу Е113 або додаткова опція – Е114

Додаткові опції

  • Електричні теплообмінники
  • Аварійний режим роботи від ДБЖ або від інвертора 48 Вольт
  • Інтерфейсна контрольна панель
  • Система нагнетательной вентиляції з заслінкою для керування прямим природним охолодженням (фрікулінг)

Спліт-системи для телекомунікаційних контейнерів з прямим розширенням, що складаються з компресорно-конденсаторних агрегатів НСАТ, з’єднаних з внутрішніми блоками НЕD. Відповідні для горизонтальних установок на стелі або вертикальних на стіні, вони мають зовнішню панельну обшивку з електрооцинковані металевих листів, пофарбованих шляхом нанесення порошкових фарб. Блоки оснащені (доп. Опція) модулем з модулирующей заслінкою природного охолодження, яка забезпечує 30% річну економію енергоресурсів у порівнянні зі стандартними системами. Вентилятор испарительной секції може харчуватися постійним струмом (доп. Опція) напругою 48 Вольт, забезпечуючи функціонування в аварійному режимі. Блоки Сlimavenetа створені також для забезпечення певного стандарту роботи навіть в самих екстремальних умовах навколишнього середовища.
cooling HED HCAT

 

HED HCAT   On/Off версії

precision HED HCAT

Інверторні спліт-системи для телекомунікаційних контейнерів 4,30-17,3 kW

Спліт-системи для телекомунікаційних контейнерів з прямим розширенням складаються з компресорно-конденсаторних агрегатів i-НСАТ, з’єднаних з внутрішніми блоками i-HED. Відповідні для горизонтальних установок на стелі або вертикальних на стіні.

Використання инверторного компресора дозволяє модулювати потужність, що подається блоком на основі реально необхідного навантаження, яка повинна бути розсіяна, і виявляється надзвичайно ефективним при часткових навантаженнях, оптимізуючи споживання електроенергії і усуваючи пускові струми. Блоки оснащені електронним розширювальним клапаном.

i-HED i-HCAT

i-HED i-HCAT