Гарантоване електроживлення для засобів зв’язку та телекомунікацій

Стаття для газети «ДК Зв’язок», от 15.02.2004 (№5)

ТОВ»М-ІНФО», авторизований партнер компанії Emerson, надає можливість  підприємствам зв’язку та телекомунікацій України  отримувати комплексні рішення по захисту електроживлення та управлінню мікрокліматом.

Цікавими з точки зору надійності та впроваджених технічних досягнень є пристрої електроживлення постійного струму виробництва Emerson Energy Systems.

Рішення, що пропонуються українським підприємствам є унікальними за своєю комплексністю, самодостатністю та максимальною наближеністю до реальних умов споживача. Вони призначені для живлення систем MINI-LINK, DXX, базових радіостанцій, обладнання транспортних мереж, систем PDN, SDN, CATV, MUX, GSM, WCDMA та інших.

Системи розраховані на стандарти напруги +24В, -48В у діапазоні потужностей 3?100 кВТ та мають європейські сертифікати якості.

Стандартна система, що має можливість нарощування у майбутньому, може містити у своєму складі: силові блоки, батарейний кабінет, автомати захисту кіл навантаження та акумуляторних батарей, блок контролю, управління та моніторингу. При необхідності   можливе доповнення базової комплектації пристроями клімат-контролю (прецизійні кондиціонери Liebert-HIROSS),  системами захисту та розподілу, антенною системою.

Конструктивно системи електроживлення складаються із окремих касет  стандартного розміру 19», які можуть встановлюватися у будь-якій за розмірами та конфігурацією шафі як всередині так і  ззовні приміщень, мають різні ступені захисту.

Для віддалених  зовнішніх об’єктів зв’язку та телекомунікацій найбільш прийнятною є захищений контейнер «Shelter». Ця комплексна система має низький рівень енергоспоживання, систему інтелектуального клімат-контролю, пріоритетний рівень навантаження. Спеціалізоване обладнання встановлюється у  контейнері найбільш оптимально для зручного фронтального доступу та економії місця. Високий рівень енергетичної щільності силових систем також дозволяє збільшити кількість обладнання, що може розташовуватися у контейнері ( одна і більше19» шаф).

Конструкція контейнеру, а саме міцність складових частин, високий рівень термоізоляції, надійний пожежний захист, висока корозійна стійкість завдяки використанню алюмінієвих домішків ззовні дозволяє нормальну експлуатацію систем до 20 років в жорстких кліматичних умовах. Діапазон зовнішніх температур може становити –500C ? +500C !

Міцність сталевої конструкції надає їй високого рівня сейсмозахисту. При необхідності зменшення ваги для виготовлення контейнеру використовуються спеціальні сендвіч-панелі. Можливе також посилення конструкції контейнеру.

Характерним є те, що такі конструкції є легко розбірними. Для їх монтажу на даху немає потреби у використанні вертольоту, крану.

Всі особливості конструкції контейнеру, його внутрішнього наповнення завжди виконуються у відповідності із конкретним технічним завданням замовника яке можна обговорити із спеціалістами компанії «М-ІНФО», звернувшись за адресами:

03067,Київ, бул.Лепсе,4, корп.20
тел.(044) 201 44 33
e-mail:support@m-info.com.ua
http://www.support.com.ua

Олександр Литвиненко

Комментарии к этой публикации закрыты.