Фанкойли

Фанкойли – внутрішні блоки, призначені для впровадження у системи "чилер-фанкойл", використовуються для нагрівання, охолодження, осушення та циркуляції повітря. Сфера застосування обладнання досить широка, вони можуть бути встановлені у громадських установах різного призначення, офісах, промислових приміщеннях. Без фанкойлу не обходяться кафе та ресторани, де установки виступають у ролі одного з найважливіших елементів кондиціювання.

Фанкойли: види, особливості  работи

Фанкойли функціонують наступним принципом:

  1. у фанкойл рідина передається трубами з холодильної машини (чилера);
  2. рідина потрапляє у теплообмінник, починає працювати вентилятор;
  3. створюється активний повітряний потік із необхідною температурою, що дозволяє організувати ефективне кондиціювання

В якості охолоджувальної рідини у фанкойлі можуть використовуватись вода або антифриз. Завдяки детальній класифікації фанкойли можна підібрати за потужністю, розмірами, схемою підключення. Виділяють такі типи пристроїв:

  • Касетні фанкойли. Здатні забезпечити подачу повітря потрібної температури, мають компактний корпус, монтуються під стелею, гарантують рівномірну подачу повітря в чотири сторони.
  • Канальні системи. Канальні фанкойли  дозволяють забезпечити розгалужену мережу повітроводів та охопити максимум простору в приміщенні.

До основних характеристик, які слід враховувати у процесі вибору обладнання відносяться розмір та специфіка приміщення, тип функціонування, холодопродуктивність фанкойлів. При виборі обладнання зверніть увагу на необхідний для ваших цілей спосіб встановлення. Виробники пропонують підлогові, стельові установки, популярним також вважається фанкойл настінний.

Переваги обладнання

  • Масштабованість. Касетні та канальні фанкойли можна встановлювати поступово, у міру розширення системи кондиціонування, що робить систему "чілер-фанкойл" досить популярною.
  • Незалежність. Фанкойли дозволяють вільно регулювати температуру на запит, у тому числі в декількох приміщеннях одночасно, якщо йдеться про масштабну систему.
  • Універсальність. Фанкойли та чиллери можуть бути розташовані на будь-якій відстані один від одного завдяки використанню при створенні кондиціювання газоводопровідних труб з теплоізоляцією.

Де придбати фанкойли

Компанія "М-ІНФО" пропонує придбати фанкойли в Києві, доставка здійснюється по всій Україні, асортимент представлений перед вами у каталозі. Високий рівень надійності, доступна ціна обладнання та технічна підтримка дозволили нам здобути бездоганну репутацію.