Джерела безперебійного живлення

Без системи безперебійного живлення важко обійтися, коли параметри мережі часто змінюються або відбувається відключення централізованого електропостачання. Скачки можуть призвести до виходу з ладу обладнання або не дати можливість забезпечити коректне завершення робочих процесів при раптових відключеннях подачі електроенергії, щоб такого не сталося, рекомендується організувати резервне електропостачання за допомогою автономного джерела. Зробити це можна як в побутових умовах, так і на виробництві з тією лише різницею, що потужність безперебійного обладнання буде відрізнятися.

Коли необхідне безперебійне живлення

Під час роботи промислового обладнання або побутових приладів ніхто не застрахований від зміни параметрів мережі. Проблемою може стати:

  • поява імпульсних високовольтних перешкод;
  • збільшення напруги вище максимально допустимої;
  • короткочасні зміни напруги в мережі;
  • поява високочастотних перешкод;
  • зміна частоти напруги;
  • планове відключення напруги тощо.

Також система, що забезпечує безперебійне живлення від автономного джерела, необхідна в аварійних ситуаціях, коли напруга в мережі повністю відсутня. Подібне обладнання має автоматичне керування, завдяки якому джерело самостійно перемикає електропостачання приладів. Це означає, що при змінах параметрів загальної мережі, всі системи перемикаються на безперебійне енергопостачання без команди людини.

Переваги безперебійного живлення

Сьогодні робота енергоспоживаючого обладнання при відсутності живлення в загальній мережі може бути організовано двома способами.
При невеликій споживчій потужності рекомендується використовувати джерело безперебійного живлення. Таке обладнання починає працювати на живленні від акумуляторних батарей. Коли відновиться подача електрики, зарядний пристрій системи в автоматичному режимі запустить зарядку акумуляторів. Потужність безперебійного живлення розраховується виходячи від необхідного часу автономності та споживаних навантажень. Так як акумулятор заряджається завжди, він може забезпечити стабільну роботу побутової техніки, котла, насоса, системи опалення, водопостачання, охоронно-пожежної сигналізації, відеоспостереження, комп'ютера протягом необхідного часу, щоб параметри загальної мережі повернулися в норму або для правильного вимикання техніки, щоб уникнути її виходу з ладу. Отже, купити систему безперебійного живлення для будинку, дачі, котеджу, офісу є невід'ємним завданням.

Для промислового використання рекомендуються промислові ДБЖ з великою потужністю або дизельні генератори, призначені для забезпечення повноцінного автономного живлення. Як правило, потужність таких установок коливається в межах 20-250 кВт. Вищевказане обладнання гарантує безперебійне вироблення достатнього обсягу електрики для забезпечення роботи пристроїв і обладнання на виробничих лініях.

Підібрати та купити системи безперебійного живлення необхідного типу, потужності, часу автономної роботи Ви зможете в ТОВ «М-ІНФО».

Чому варто звертатися саме до нас

ТОВ «М-ІНФО» працює в напрямку інтеграції інженерної інфраструктури близько 15 років. Наша компанія здійснює поставку рішень лідерів Європейського ринку, а також проєктування і монтаж різних систем. Ми допоможемо правильно організувати безперебійне живлення, підібрати кліматичне обладнання, вентиляцію, забезпечити комплекс робіт по розробці архітектурних рішень і проєктування інженерної інфраструктури центрів обробки даних та інше. Все пропоноване сертифіковане обладнання поставляється від провідних світових виробників. Розробкою проєктів, монтажем, а також пусконалагоджувальними роботами займаються 18 вузькоспеціалізованих фахівців, сертифікованих в різних інженерних напрямках.