Дизель генератор WS110-IS

двигун Iveco
номінальна потужність 80кВт (100кВт)
максимальна потужність 88 кВт (110кВт)

 

WattStream Engineering Ltd (Великобританія) – загальновизнаний світовий лідер, який виробляє дизельні генератори та газові електростанції потужністю від 5,5 кВА до 2500 кВА.
Компанія виготовляє електрогенератори понад 20 років. Штаб квартира компанії розташована в Ліверпулі (Велика Британія). Рік заснування – 1999 рік. Продаж здійснюється у більш ніж 100 країнах світу.
Обладнання виготовляється на заводах у Великій Британії, Італії, Китаї, використовуються оригінальні комплектуючі від лідерів галузі.

Переваги дизельних електростанцій WATTSTREAM-PERKINS

1. Європейська надійність PERKINS – дочірнє підприємство компанії Caterpillar, світового лідера з виробництва дизельних та газових електростанцій. До складу електроустановки входить англійський двигун PERKINS та французький генератор Leroy Somer. Репутація перелічених компаній є найкращою гарантією надійності, ефективності та довговічності енергетичного обладнання. Заводи WATTSTREAM пройшли сертифікацію ISO 9001 та ISO 14001 щодо виробничих та екологічних стандартів. Система управління якістю за стандартом ISO9001:2008 впроваджено на всіх підприємствах. Система екологічного менеджменту за стандартом ISO14001:2004 запроваджена на всіх підприємствах.

2. Досвід застосування в Україні ДГУ з двигунами PERKINS – одні з лідерів за кількістю поставлених в Україну генераторних установок, які застосовуються для основного навантаження. Понад 10 000 ДГУ із двигунами PERKINS різної потужності було поставлено в Україну з 2000 року.

3. Тривалий термін служби 40 000 мотогодин до капітального ремонту – далеко не межа для ДГУ WATTSTREAM з двигунами PERKINS. Доведено практичний досвід наших клієнтів.

4. Зручність експлуатації Обладнання WATTSTREAM знайшло широке застосування в різних сферах діяльності. Безліч підприємств та приватних клієнтів роблять вибір на користь WATTSTREAM, враховуючи зручність експлуатації та обслуговування, простоту запуску, економну витрату палива.

Дизельні генератори WattStream - це:

 • Висока продуктивність завдяки запасу потужності
 • Пристосованість до українських ПММ
 • Швидка реакція на зміну навантаження
 • Низький шум
 • Економічність і простата в експлуатації
 • Сервісні центри по всій Україні

Стандартна комплектація:

 • Сучасний дизельний двигун
 • Синхронний генератор
 • Шумопоглинаючий всепогодний кожух
 • Паливний бак у рамі з датчиком рівня палива
 • Віброізолятори між двигуном / генератором і рамою
 • Радіатор для охолодження двигуна (до +50 ͦ С)
 • Промисловий глушник
 • Трьох полюсний автоматичний вимикач
 • Панель керування на російській мові з автозапуском
 • Зимовий комплект (підігрівач охолоджуючої рідини)
 • Зарядний пристрій для АКБ
 • Повний комплект фільтрів
 • Інструкції по експлуатації російською мовою

Також ми пропонуємо додаткові опції: віддалений моніторинг, збільшений паливний бак, причепи, додаткові розетки та багато іншого.

Для забезпечення резервного електроживлення, компанія "М-ІНФО" пропонує Вам підібрати дизельний генератор різної потужності та габаритів. Найбільше поширення ДГУ отримали на промислових підприємствах, медичних установах, на території будівництва різних споруд, в торгових центрах, банках, об'єктах виробничого призначення. Дизельні генератори при правильному виборі здатні функціонувати при мінімальному рівні шуму і досить тривалий час.

Які показники необхідно врахувати при виборі

Якщо на території вашого об'єкта є необхідність в використанні дизель-генератора, купити обладнання можливо, визначившись з рядом характеристик.

 • Потужність. Залежить від сукупної потужності всіх приладів, які ви плануєте до нього під'єднати. Слід вибирати обладнання, яке гарантує живлення мінімум на 35% більше. Якщо в умовах виробництва використовується техніка індукційного типу, то потрібно розглядати можливість збільшити потужність у 2 або 3 рази. Наприклад, для медустанов може знадобитися генератор дизельний до 320 кВт, виробничого цеху - до 1000 кВт. Однак показники приблизні, обладнання слід підбирати індивідуально.
 • Експлуатаційні умови. В яких умовах буде проводитися експлуатація обладнання? Моделі відкритого типу підійдуть для розміщення всередині приміщень. Якщо пристрій захищено кожухом (контейнерного типу), його можна розташувати та на відкритому майданчику.
 • Кількість фаз. Однофазні підходять для побутових умов, для виробництва слід купити дизельний генератор з трифазним підключенням.

Тип двигуна

Сучасні виробники пропонують низькообертові та високооборотні види двигунів. Перші видають до 1500 об / хв, більш потужні гарантують не менш 3000 об / хв. Який двигун підійде для конкретних умов, залежить від частоти експлуатації. Наприклад, якщо інтенсивність застосування досягає 500 годин в рік, слід вибрати модель з високооборотним двигуном. Оскільки низькообертові двигуни мають підвищений моторесурс, вони підійдуть для більш активної експлуатації, гарантуючи менший рівень шуму.

Особливості генераторів і тривалість роботи в автономному режимі

Купити генератор дизельний можливо з асинхронним або синхронним електрогенератором. Асинхронні рекомендується використовувати в умовах, де потрібно постійно і точно підтримувати вихідну напругу. Таке рішення ідеально підійде для об'єктів, де необхідно підтримувати роботу складної електронно-обчислювальної або техніки медичного призначення. Синхронні підійдуть для живлення офісів, будівельних майданчиків, об'єктів логістики тощо.

Що стосується тривалості автономної роботи, то більшість дизельних генераторів, представлених на ринку, гарантують безперебійну роботу  протягом декількох годин поспіль. Вибір слід робити за принципом: чим більше паливний бак, тим довше обладнання буде працювати.

Можна зробити висновок, що правильний підбір генератора - це сукупне співвідношення рівня продуктивності, умов експлуатації та оптимально підібраного робочого навантаження.

Для отримання консультації та вибору дизельної електростанції, зверніться до спеціалістів ТОВ "М-ІНФО" і вони підберуть для вас оптимальну модель.

Які рішення пропонують сучасні виробники 

В залежності від особливостей об'єкта і потреб його власника, в Україні можна підібрати дизельні генератори різної потужності: від пари ват до декількох мегаватів, я

 1. Забезпечують тривалу і безперебійну роботу.
 2. Мають адекватну ціну.
 3. Економічні та доступні в обслуговуванні.

Як придбати дизельний генератор в Києві  

Якщо вас цікавить вартість моделей генератора, ви бажаєте зробити замовлення або виникли інші питання, зверніться до наших фахівців будь-яким способом, доступним на сайті - контакти.