Виробники

Рішення

Чилери Climaveneta (Mitsubishi Electric), Rhoss, Clint, Daikin, Aermec, Carrier, Trane, York, Ricos, Blue box, McQuay, Hiref, Clivet - ТО, диагностика, сервіс,  ремонт

Система чилер-фанкойл

Система чилер-фанкойл є багатозонною системою кондиціонування повітря центрального типу. Відмінною характеристикою даної системи є той факт, що між локальними теплообмінниками (фанкойлами, вузлами охолодження повітря) і центральними холодильними машинами (чилерами) в ролі теплоносія виступає охолоджена рідина, яка під невеликим тиском циркулює по системі. У тропічному кліматі в ролі такої рідини використовується звичайна вода, в холодному або помірному кліматі - водний розчин етиленгліколю. Також складовими чилер системи, окрім чилерів і фанкойлів, є трубна розводка, підсистема автоматичного регулювання, гідромодуль (насосна станція). Рекомендуємо вам купити фанкойл (fancoil) і купити чилер, який допоможе легко контролювати температурні режими відразу в декількох приміщеннях.

Чилер являє собою холодильний агрегат, який використовується для нагрівання та охолоджування рідких теплоносіїв в різних системах кондиціонування, в якості яких можуть бути фанкойли і припливні установки. Сучасні виробники випускають моделі з водяним і повітряним охолодженням, існує чилер для нагріву і чилер для охолодження води.

Фанкойл представляє собою вентиляторний доводчик або кондиціонер-доводчик. Конструкція фанкойла включає в себе теплообмінник, вентилятор, і виносний або внутрішній пульт управління. Фанкойл працює на воді, на відміну від свого аналога, який представляє собою внутрішній блок спліт-системи. Принцип роботи полягає в тому, що холодна рідина, що готується чилером надходить в фанкойл, який в той же час нагріває повітря, що надходить в нього до заданої температури.

Число фанкойлів на один чилер (холодильний центр) обмежено тільки його продуктивністю. Промислові чилери більш потужні та можуть одночасно забезпечувати підготовленим повітрям величезну кількість фанкойлів. Чилери промислові зазвичай коштують трохи дорожче. Плюсом системи чилер-фанкойл можна вважати необмежену відстань між чилером і фанкойлами. Довжина трубної розводки може дорівнювати сотням метрів, адже висока теплоємність рідкого теплоносія має більш низькі питомі тепловтрати на погонний метр трубопроводу, якщо провести аналогію з системами з газовим холодоагентом.

Чилер купити в Києві по найкращій ціні ви можете звернувшись у компанію ТОВ «М-ІНФО» - телефон: (044) 351-11-33