Чилери для торгових центрів (ТРЦ)

Питання кондиціонування супермаркетів і торгових центрів (ТРЦ) повинно бути ретельно розглянуто на етапі проєктування будівлі. Забезпечення комфортного кондиціонування торгового центру можна вирішити за допомогою чилерів - з чилери з водяним охолодженням, з повітряним охолодженням , чилери з тепловим насосом тощо.

 

Чиллеры для ТРЦ (Торговых центров) - М-ИНФО

Кожен з торгових майданчиків ТРЦ, складів вимагає певного мікроклімату.

Компанія «М-ІНФО» пропонує комплексні інженерні рішення, які повною мірою забезпечать кондиціонування будь-якого торгового центру. Пропонуємо Чилери для торгових центрів італійських виробників Climaveneta. Поставка Чилерів здійснюється безпосередньо із заводу-виробника.

Чилер-фанкойл для торгового центру займає особливе місце серед величезного розмаїття технічних рішень для кондиціонування приміщень. Висока ефективність системи Чилер-фанкойл поряд з мінімальними енерговитратами та довговічністю є незаперечною перевагою багатозонної системи кондиціонування Чилер-фанкойл.

Купити Чилери для ТРЦ будь-якої потужності за вигідними цінами Ви можете по телефону (044) 351-11-33 або заповнивши форму.

Наші сертифіковані інженери запропонують технічні рішення щодо охолодження торгово-розважальних центрів «під ключ».