Чилери для харчової промисловості

Компанія "М-ІНФО" пропонує своїм замовникам купити кліматичне обладнання європейського передового виробника Climaveneta, а саме Чилери для харчової промисловості. Чилер є невід'ємною частиною для охолодження різноманітних рідин, при виробництві напоїв, продуктів харчування тощо.

Чилери мають досить широкий діапазон потужностей і підбираються відповідно до потреб Вашого бізнесу.  Чилери, що поставляються нами для хлібобулочного і кондитерського виробництва, Чилери для кондитерського виробництва, Чилери для алкогольної промисловості відповідають високим стандартам якості, можуть поставлятися в будь-якій комплектації та гарантувати високоточний контроль на всіх виробничих етапах.

Пивоварні заводи - ще одна цікава сфера застосування холодильних установок. Чилер для пива дозволяє отримати ідеальний, прозорий напій без будь-яких домішок завдяки швидкому охолодженню рідини. Охолоджувач сусла або він же Чилер для охолодження пивного сусла є вкрай необхідним не на одному етапі пивоваріння - починаючи з бродіння до досягнення кришталевої чистоти продукції.

Ще однією важливою галуззю, де критично важливі Чилери для харчової промисловості - це молочна і м'ясопереробна промисловість.

Чиллер для пищевой промышленности - М-ИНФО

Для збереження якості молочних продуктів, активно задіюють чилери для молокозаводів вже на етапі приймання продукції, де потрібне охолоджування величезних обсягів за мінімально короткий час, а також при подальшій переробці тощо. У свою чергу чилери для ферм відповідають за попереднє охолодження сировини.

Коли виникає питання, які Чилери для молокозаводів і ферм вибрати, не останню роль займають питання економії електроенергії підприємства, вибір оптимального рішення, де співвідношення ціна-якість - повністю відповідає.

Отримати консультацію наших інженерів, здійснити підбір Чилера Ви можете зв'язавшись з нами телефоном (044) 351-11-33 або заповнивши форму на сайті.

Наші фахівці готові запропонувати чилери для використання у всіх галузях промисловості, які безвідмовно прослужать вам довгі роки!