Файлы для скачивания:

Каталог Чилери Climaveneta (Завантажити/ Переглянути)

Чилери Climaveneta

Компанія «М-ІНФО» - офіційний постачальник Чилерів CLIMAVENETA в Україні. Модельний ряд холодильного обладнання дуже широкий:

- чилера з фрікулінгом до 1250 kW

- повітряні Чилери Climaveneta і теплові насоси від 40 до 1700 kW

- водяні Чилери Climaveneta і теплові насоси від 10 до 3070 kW

- моноблочні Чилери

Чиллеры Сlimaveneta - M-info

Високоефективні холодильні машини Climaveneta характеризуються підвищеним показником енергетичної ефективності і являють собою оптимальні рішення, що враховують особливості кожного конкретного проєкту, забезпечують здоровий мікроклімат і високий рівень комфорту в приміщенні, що обслуговується при максимальній ефективності та мінімальному впливі на навколишнє середовище.

Промисловий Чилер Climaveneta - це індивідуальний підхід, обладнання виготовляється відповідно до технічних вимог і характеристик Замовника з використанням найсучасніших технологічних процесів. Завдяки цьому Чилери Climaveneta відповідають індивідуальним вимогам будь-яких проєктів і ідеально підходять для будь-яких застосувань і типів будівель.

Ви можете замовити якісний Чилер Climaveneta з доставкою по всій Україні, а також отримати інші послуги - проєктування, монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування, отримати офіційну гарантію звернувшись в нашу компанію.