Чиллер Climaveneta – Mitsubishi Electric Hydronics & IT Cooling Systems SpA. для торгового центру в м.Києві

Високонадійне чиллер Climaveneta NECS-Y / B-1816 потужність 470 кВт був поставлений і встановлений в одному з великих торгових мереж в г. Киев. Чиллер застосовується для комфортного охолодження багатоповерхового будинку в весняно-літній період.

чиллер climaveneta с воздушным

Чиллер Climaveneta – агрегат з повітряним охолодженням конденсатора, спіральними компресорами і кожухотрубні теплообмінником випарника. В цілому використання кожухотрубного теплообмінника дозволило істотно розширити сферу застосування агрегатів і в той же час зберегти їх високу продуктивність. Таким чином, агрегати серії NECS є оптимальним рішенням для використання як в житлових, так і адміністративно-торговельних, промислових будівлях.

Мікроканальних пластинчастий теплообмінник конденсатора повністю виконаний з алюмінію. Дана технологія дозволяє зменшити загальну вагу і габарити установки, зменшити кількість заправляється фреону і збільшити корозійну стійкість конденсатора.

Чиллер встановлювався на існуючий фундамент замість старого чилера. Завдяки меншим габаритам і вбудованим високонапірним насосів, на місце, що звільнилося поруч з чиллером було додатково встановлено накопичувальний бак ємністю 5м3.

чиллер с воздушным охлаждение конденсатора

Фахівці авторизованого сервісного центру компанії «М-ІНФО» здійснили монтаж і запуск чилера. Монтаж водоохолоджуючої установки – складне і відповідальне завдання, від якої залежить коректна робота, продуктивність чилера і його збереження, поєтому довіряйте своє обладнання тільки перевіреним, кваліфікованим фахівцям.

чиллер climaveneta 470 кВа

ТОВ «М-ІНФО» – офіційний дистриб’ютор заводу-виробника чиллерів Climaveneta – Mitsubishi Electric Hydronics & IT Cooling Systems SpA. Поставляємо промислові установки охолодження рідини не тільки для торгових центрів, а й під будь-яке виробництво. Проектуємо, здійснюємо підбір енергоефективних систем. Пропонуємо безкоштовний виїзд інженера, розрахунок і ціни від виробника.

Comments for this post are closed.